UTE-FEHÉRVÁRI TITÁNOK 3:1 - Jégkorong - Hírek - Újpesti

Fehérvári Titánok - UTE 0-

1. 2018.12.28. péntek 18:00 UTE - Fehérvári Titánok Újpesti Jégcsarnok
  2. Event: Erste Liga: Venue: Újpesti Jégcsarnok: Date: 2020.02.14. péntek: Start: 18:00: Spectators: 419: Game No.: EL 19
  3. Sports event in Budapest, Hungary by Erste Liga and 2 others on Friday, February 14 2020 with 119 people interested and 38 people going

Event: Erste Liga: Venue: Újpesti Jégcsarnok: Date: 2019.11.17. vasárnap: Start: 18:30: Spectators: 452: Game No.: EL 5 EL124: Fehérvári Titánok-UTE 3:2 A rendezők összetévesztették az EBEL-t az ERSTE Ligával. A parkolóba csak a bennfenteseket engedték be, mi mehettünk a sárba. De szívatásnak mindenesetre jó volt! A parkolóban legalább 100 üres hely marad Fehérvári Titánok UTE; 17:30: ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok-EL: UTEHOKI utánpótlás jégkorong csatorna. Főtámogatónk Újpest Önkormányzata. Az Újpesti Építészeti Tervtanács decemberi témái 2020-12-08. Tájékoztatás a Polgármesteri Hivatal 2020. decemberi ügyfélfogadási rendjének változásáról 2020-12-08 UTE-Fehérvári Titánok Február 28 Felnőtt. Győzelemmel kezdtük a rájátszást. UTEHOKI utánpótlás jégkorong csatorna. Főtámogatónk Újpest Önkormányzata. Tájékoztatás időközi választás elmaradásáról 2020-12-04. December 7-én korábban zár az Újpesti Piac 2020-12-01

UTE - Fehérvári Titánok - YouTub

Sports event in Újpest by Erste Liga and 2 others on Monday, December 30 2019 with 139 people interested and 67 people going Titánok eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk az Eredmenyek.com oldalain. A(z) Titánok eredményein kívül további több mint 15 ország több mint 100 jégkorong-versenysorozatának rész- és végeredményei is elérhetőek az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról. Csak válaszd ki a sportágat és kattints. UTE-Fehérvári Titánok 4:3. Jégkorong szakosztály 2019-03-01. Az újpestiek egy utolsó percben lőtt győztes góllal legyűrték az alsóház legjobbjaként zárt székesfehérváriakat. Az UTE kapujában Duschek, míg a Titánoknál Gyenes kapott lehetőséget. Az erősebben kezdő lila-fehérek a 6. percben megszerezték a vezetést. Az UTE ellen fontos győzelmet aratott az egyre karakteresebb fehérvári csapat, a DVTK azonban az utóbbi meccseken ellenállhatatlan. A Titánok a hét végén az Erste Liga élmezőnyével mérik össze erejüket Az UTE keretébe visszatért Just és Vorobjov, valamint a védelembe bekerült Balázsi. Az FTC-Telekom színeiben újra jégre léphetett Tóth Gergely és Hodgman, az előző meccshez képest Imre Patrik és a visszavonult Tóth Renátó hiányzott. A meccs első nagy helyzete az UTE előtt adódott, Bodo kapuvasat lőtt

A záróharmad sem volt egyébként sétagalopp az UTE játékosai számára, itt is szoros csatát vívtak a felek, de a vendégek tovább tudták növelni előnyüket, így mindössze kétgólos győzelmet arattak a a rohamosan fejlődő Fehérvári Titánok felett. Fehérvári Titánok - Újpesti TE 5-7 (3-3, 1-2, 1-2 Fehérvári Titánok. Ferencvárosi TC. MAC-HKB Újbuda. Gyergyói HK. Opten Vasas HC. Sport Club Csíkszereda. UTE. Jégkorong Blog ©2019 Erste Liga Neo Soft. EL 150 hétfő Monday 2019.12.30 UTE - Fehérvári Titánok EL 27 hétfő Monday 2019.12.30 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - FTC-Telekom M4 Sport EL 152 hétfő Monday 2019.12.30 Hokiklub Budapest - DEAC EL 153 péntek Friday 2020.01.03 UTE - Gyergyói Hoki Klu Az UTE számára jól kezdődött a mérkőzés, a 4. percben 29 másodperc alatt 2 gólt lőttek. Előbb Ladislav Sikorcin csapott le egy eladott fehérvári korongra, amivel zavartalanul kapura törhetett, aztán Pance passzából Jed Rusk bombázott Gyenes kapujába. Az első harmad folytatása nem hozott érdemi eseményt Fehérvári Titánok-UTE - debütál a jégcsarnok Domonkos Bálint A találkozón a kezdő dobást Bács István, Érd alpolgármestere végezhette el, amely után a fővárosi lila-fehérek indították jobban a tulajdonképpen tét nélküli meccset, hiszen az UTE a negyedik, a Titánok a hatodik helyen végzett az alapszakaszban

UTE-Fehérvári Titánok 4:3 Felnőtt 2019-03-01 Megtekintések száma: 1578 Az újpestiek egy utolsó percben lőtt győztes góllal legyűrték az alsóház legjobbjaként zárt székesfehérváriakat UTE. 17: Védési % 1. Tőke Zoltán bajnokságok Brassó Csak egy fotó DAB Dab.Docler DEAC Debrecen DVTK DVTK Jegesmedvék EIHC Erste Liga Extraliga Fehérvár Fehérvári Titánok felkészülés FTC galéria Gyergyói HK HSC ICEHL ifjúsági junior KHL légiósok MAC Magyarország Miskolc MJSZ Mol Liga NHL nők olimpia Románia. A Fehérvári Titánok-UTE mérkőzéssel debütál január 20-án, vasárnap, 17.30-kor az új érdi jégcsarnok. Az Erste Liga alapszakaszának utolsó körében az ÉRD Aréna melletti (2030 Érd, Velencei út 39-41.) jégcsarnokban rendezik a Fehérvári Titánok-UTE találkozóját A Fehérvári Titánok szerdán a Gyergyói Hk-tól szenvedtek kétgólos vereséget, ám az Erste Liga középszakaszának alsóházi küzdelmeit ma folytatják a kék­-fehérek az Ute otthonában 18 órától Jégkorong Újpest jégkorong jégkorong UTE Mol Liga MAC Budapest Fehérvári Titánok FTC jégkorong Dunaújvárosi Acélbikák DVTK Jegesmedvék nemzetisport.hu 2017.02.16 20:34 Frissítve: 2017.02.17 10:1

©2019 Erste Liga Neo Soft Neo Sof A Fehérvári Titánok ellen kezd a DEAC 2020.09.07 írta Nyitrai Daniella FRISSÍTVE: 2020.09.07 A Magyar Jégkorong Szövetség közzétette az Erste Liga alapszakaszának sorsolását EL98: Fehérvári Titánok-UTE 2:4 A múlt heti elég komoly vereség nagyon rosszul jött, kétgólos vezetés után, 1:5-ös harmadik harmadot követően a végeredmény 3:6 lett. Rémálom Jöjjön, aminek jönnie kell - utalt az UTE elleni elődöntőre az FTC-Telekom csapatkapitánya, Nagy Gergő, miután a zöld-fehérek a Fehérvári Titánok elleni negyeddöntő hatodik meccsét 4-2-re megnyerve bejutottak a négy közé. Mint mondta, az egyáltalán nem lepte meg őket, hogy a lilák elsöpörték a DAB-ot, az öltözőjük hetven százaléka ugyanis az.